AUTOKLIENT AUTO-LINK AUTONEWSLETTER AUTOSYSTEM

Reference, zkušenosti zákazníků

Auto Palace Group

Aplikaci AUTOKLIENT.CZ využívá naše společnost již několik měsíců pro prodej nových i ojetých vozů a výkup ojetých vozů na pobočkách po celé republice. Díky této aplikaci získáváme přehled nad veškerým potenciálem přicházejícím na autosalony. Intuitivní a přehledné ovládání zjednodušilo práci našim obchodníkům a poskytlo přesné výstupy formou statistik vedení naší společnosti. Máme dokonalý přehled, díky kterému můžeme snižovat náklady a zvyšovat efektivitu celkového prodeje, jelikož je aplikace přizpůsobena přímo pro prodej vozidel.

S aplikací jsme velice spokojeni a doporučujeme jí každé firmě, která chce mít v obchodě s automobily pořádek.

Filip Kejzlar – Auto Palace Group

AUTO IN s.r.o.

Na začátku roku 2013 implementovala naše společnost, jako jedna z prvních, do interního informačního systému aplikaci AUTOKLIENT za účelem optimalizace postupů při vyřizování poptávek na vozy značky Ford a zvýšení výsledné efektivity prodeje. Získali jsme pod kontrolu nejen průběh realizace obchodů a práci obchodníků, ale i potenciál poptávek z jednotlivých zdrojů. Můžeme se tak daleko efektivněji rozhodovat, kam budeme investovat prostředky, kde budeme naše automobily nabízet a inzerovat. Máme dokonalý přehled o výkonu zaměstnanců a operativně můžeme lépe řídit jejich práci.

V loňském roce jsme aplikaci AUTOKLIENT implementovali i pro dealerství značky Nissan, u které nám tento on-line systém pomáhá v prodeji již od samého začátku.

Aplikaci AUTOKLIENT jsme již doporučili i dalším prodejcům vozů značek Ford a Nissan v ČR.

Ing. Petr Sháněl – AUTO IN s.r.o.

Kontakt

obchod@autosystem.cz
377 541 499

Správce a provozovatel

AutoSystem a.s.
Vltavínová 4
326 00 Plzeň

IČ: 28027931
DIČ: CZ28027931
B 1911 vedená u Krajského soudu v Plzni