AUTOKLIENT AUTO-LINK AUTONEWSLETTER AUTOSYSTEM

Novinky

AUTOSYSTEM.CZ je nejstarší internetový a mobilní autosalon se skladovými vozy v ČR

AUTOSYSTEM.CZ je první a nejstarší obchodní systém v podpoře prodeje a také v prodeji skladových automobilů v České republice.

Číst více...

Audi představuje studii Audi Q8 sport concept s integrovaným operačním systémem Android

Audi se účastní renomované konference Google I/O pro vývojáře se 7000 přímými účastníky a miliony odborníků z celého světa, připojených prostřednictvím internetu.

Číst více...

Atraktivní médium pro nové automobily

Na českém internetu je řada webů, které se zabývají tématikou automobilů. K nejnavštěvovanějším patří inzertní weby, které však z 90 % nabízí ojeté automobily. Proč je tomu tak, vysvětluje Ing. Jiří Šochman, ředitel společnosti AutoSystem a.s., která se jako jediná v České republice specializuje na prezentaci nových automobilů a související služby pro jejich prodejce.

Číst více...

MAZDA oslovena v rámci projektu nových vozů

MAZDA je další značkou, která byla zástupci společnosti AutoSystem a.s. oslovena v rámci projektu podpory prodeje nových vozů v České republice.

Číst více...

Další spolupracující značkou bude MITSUBISHI

„Značka MITSUBISHI je pro nás důležitým partnerem“, říká ředitel společnosti AutoSystem a.s. Ing. Jiří Šochman. „Je pozitivní, že v čele zastoupení této značky stojí lidé, kteří si váží potenciálu získávaných poptávek a mají zájem, aby řízení jejich správy a řešení bylo na profesionální úrovni“, dodává pan Šochman.

Číst více...

PEUGEOT má k dispozici AUTOKLIENT k testování

Významní prodejci značky PEUGEOT již delší dobu využívají nejen specializovaný portál AUTOSYSTEM pro nabídku a prodej nových vozů, ale mají k dispozici i další aplikace společnosti AutoSystem – AUTO-LINK a AUTOKLIENT. V uplynulých dnech proběhla první jednání na úrovni zastoupení značky PEUGEOT v ČR se zástupci firmy AutoSystem ohledně budoucí spolupráce.

Číst více...

Byla zahájena aktivace aplikací AUTOKLIENT a AUTO-LINK pro další značku - FIAT

FIAT informoval o připravovaných změnách, které proběhnou v nejbližším roce.
Připravuje se centrální produkt katalog pro správu skladových vozů, který do budoucna vyřadí stávající systémy a programy. Proto je nabídka společnosti AutoSystem implementovat aplikace AUTOKLIENT a AUTO-LINK pro FIAT zajímavá a aktuální.

Číst více...

FORD využije všechny technologie AUTOSYSTEM

Další značkou, která využije všech technologií zaměřených na podporu prodeje nových automobilů, je Ford. Na pondělním jednání zastoupení značky Ford v České republice a firmy AutoSystem s.r.o., to potvrdili zástupci obou subjektů. Dealerská síť Ford tak bude využívat platformu AUTOSYSTEM včetně dalších aplikací AUTO-LINK a AUTOKLIENT.

Číst více...

NISSAN ve své síti podpoří AUTO-LINK

Na pátečním jednání s ředitelem společnosti AutoSystem s.r.o. potvrdili zástupci značky Nissan v ČR podporu aplikaci AUTO-LINK, která je nezbytná pro správný přenos dat nabízených nových vozů. AUTO-LINK je součástí platformy AUTOSYSTEM, která jako jediná v České republice zobrazuje automobily s garantovaným obsahem.

Číst více...

Kontakt

obchod@autosystem.cz
377 541 499

Správce a provozovatel

AutoSystem a.s.
Vltavínová 4
326 00 Plzeň

IČ: 28027931
DIČ: CZ28027931
B 1911 vedená u Krajského soudu v Plzni